052-7491492 – 077-2110507
אודותינו

1347614183

חלי יצחק - בעלת תואר שני במנהל עסקים, מנהלת חשבונות סוג 3 וחשבת שכר בכירה עם 30 שנות ותק...
קרא עוד >>

jumbomail-logo-coil

facebook
ez2

מהו תמלול/שקלוט קבצים ?
תמלול קבצים הינו העברת קובץ קול לקובץ המוקלד בווורד. ישנם סוגים שונים של תמלול…

מהו תמלול/שקלוט קבצים ?
תמלול קבצים הינו העברת קובץ קול לקובץ המוקלד בווורד.

ישנם סוגים שונים של תמלול:

ישנו תמלול ראיונות
סוג תמלול זה דורש התאמה מירבית בין הנאמר לנכתב. אך לעיתים במהלך הראיון המראיין והמרואיין נוטים להחליף מילים או סיפורים שאינם שייכים לנושא המרואיין על מנת ליצור נינוחות אצל המרואיין או לעודד אותו לספק פרטים נוספים. אנו נוהגים בסוג תמלול זה להשמיט מילים מיותרות שאינן שייכות לנושא המדובר בתיאום ולפי דרישות הלקוח. בנוסף לעיתים נדרש לצורכי המחקר לתמלל גם השהיות בשיחה, הבעות רגשיות וכדומה. בתיאום עם הלקוח נשמח לעשות זאת.

תמלול סיפורי חיים
בסוג תמלול זה משתמשים בדרך כלל כותבי סיפורי חיים. סיפורי חיים הינם נושא שחשוב ביותר לתעד שכן אנו חיים בדור שהולך ונעלם וסיפורים אלה ילכו לאיבוד.
בסוג תמלול זה אנו נוהגים בתיאום ולפי בקשת הלקוח להטמיע שאלות בתשובות הן על מנת לחסוך בעלויות ללקוח והן כדי להעביר רצף סיפורי שיקל לעבד אותו לספר.

תמלול הרצאות
קשה לשבת בהרצאות וגם לרשום וגם להקשיב. אנו נשמח לתמלל עבורכם את ההרצאה של המרצה בלי קריאות ביניים שאינן רלבנטיות לחומר השיעור.

תמלול קורסים
כיום מרצים רבים מעוניינים להוציא את תורתם לאור ולהכין ספר מתוך מאגר ההרצאות שלהם. נשמח לתמלל עבורכם את ההרצאה.

תמלול מסלולי טיול
כמורי דרך אתם מוזמנים להקליט את ההרצאה שלכם למטיילים ולחלק להם דפים שאותם ישמחו לשמור על מסלול הטיול, הרקע ההיסטורי וכד'. אם תזדקקו לחומר נוסף על המקום או אדם מסוים, נשמח לאתר עבורכם.

תמלול פרטיכלים וישיבות
סוג תמלול זה נחוץ על מנת לעקוב אחר הדברים הנאמרים בישיבה וההחלטות שהוחלטו בה. חלי יצחק הבעלים של העסק עברה במיוחד קורס למזכירי חברות ולכן תשמח לבצע עבורכם תמלול פרטיכל ישיבה לפי מה שנדרש.
לעיתים נדרש לתמלל ישיבה בזמן אמת – אין אנו מבצעים סוג תמלול זה.

תמלול משפטי
תמלול משפטי הינו תמלול שבו מתמללים שיחה לצרכי הגשה לבית המשפט. בסוג תמלול זה חשיבות רבה הן לתמלול מדויק של מילים והן להפסקות או הבעות כמו צחוק, השהייה וכד'. בסוג תמלול זה נחוץ תצהיר לבית המשפט על מנת שלתמלול יהיה תוקף – אין אנו מטפלים בתמלולים מסוג זה.

מחיר התמלול
מחיר התמלול נקבע לפי איכות הקובץ. ככל שהקובץ איכותי יותר המחיר נוח יותר, לכן על מנת לקבל הצעת מחיר אתם מתבקשים לשלוח אלינו קטע מהקובץ המדובר וכך תוכלו לקבל הצעת מחיר.
ניתן לשלוח ישירות למייל שלנו: elranoffice@gmail.com אם הקובץ קטן או לשלוח דרך www.jumbomail.co.il ולשלוח לנו מייל המסביר מהן דרישותיכם

חשוב ביותר לציין שאנו מבצעים הגהה כפולה על כל קובץ על מנת להגיע לאמינות ולאיכות גבוהה של החומר המתומלל.

צרו איתנו קשר נשמח לתת הצעת מחיר

צור קשר

שם*

דואר אלקטרוני

טלפון*

ההודעה

חלי ומנשה יצחק
אלרן שירותי משרד
סלולרי: 052-7491492
טלפון: 077-2110507
פקס: 04-6454502
elranoffice@gmail.com